M.Micallef Soleil Passion Eau de Parfum 100ml
90.500 Ft (71.260 Ft + ÁFA)
Menny.: db

M.Micallef Soleil Passion Eau de Parfum 100ml

Átlagos értékelés: (4)
Szállítási díj: Ingyenes
Erzsébet körút Raktáron
Árkád Raktáron
Fejillat: Gránátalma, Szamóca, Mandarin
Szívillat: Vízililiom, Rózsa, Gyöngyvirág
Alapillat: Ámbra, Szantálfa, Pézsma
Űrtartalom
Illatcsalád
virágos, gyümölcsös
90.500 Ft (71.260 Ft + ÁFA)
Menny.: db
Biztonságosan csomagolunk, hogy épségben megérkezzen hozzád.

Biztonságosan csomagolunk, hogy épségben megérkezzen hozzád.

Vásárolj, gyűjts pontokat,
és élvezd a hűségprogram előnyeit!
Ingyenes szállítás<br>45 000 forint felett.

Ingyenes szállítás
45 000 forint felett.

Rendeld meg még ma, és a következő munkanapon átadjuk a futárnak!
Illatok a világ minden tájáról.

Illatok a világ minden tájáról.

Több mint 2000 termék,
azonnal, raktárról.

Leírás és Paraméterek

Stories Of Love Kollekció
 
A "Virágtól a palackig" M.Micallef mottót viselő Stories Of Love Kollekció tiszteleg a márkaalapítók: Martine Micallef és Geoffrey Nejman Bastide magánkertjének kiszivárgott, virágos kincsei előtt. Szerelemtörténetük, az ínyenc gyümölcsök, valamint a fenséges virágok iránti szenvedélyük örömteli, csillogó, kortárs, napfényes partitúrákban mutatkozik meg, amelyek minden eddiginél meghittebb függőséget okoznak.
 
A Soleil Passion egy mediterrán kertbe kalauzol el, ahol minden a bőségről és a fényűzésről szól. Az érzéki és vadul modern Soleil Passion eau de parfum azonnali addiktív gyümölcsös csobbanást kínál. A lédús gránátalma köré épült, mely a vitalitás szimbóluma. A Soleil Passion felrobban a bőrödön. Ez a tiszta energiaforrás, ez a napfény minden évszakban megragyogtat.

Vélemények

5.00
4 értékelés
4
0
0
0
0
Írja meg véleményét!
2026. 01. 14.
A megszokott Micallef DNS egy szamócás irányban kivitelezve. Kellemes leszáradás, egy szolid parfüm. A hölgyeknek jobban tetszene első sorban.
2026. 01. 02.
Igazi friss gyümölcskosár fehér virágokkal megszórva egyszerűen jó kedvem lesz tőle.
2025. 11. 10.
A friss ropogós gránátalma után már már púderes fehérvirágos kompozíció tárult az orrom alá. A leszáradása nagyon érzékien pézsmás.
2025. 03. 11.
Igazi bókmágnes, könnyed gyümölcsös-virágos alkotás, ugyanakkor a sillage-ra és a tartósságra sem lehet panasz.