Jousset Parfums Qahua Bunga I. Le Parfum 50ml - Limitált kiadás - Már csak néhány példányban elérhető
78.500 Ft (61.811 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Jousset Parfums Qahua Bunga I. Le Parfum 50ml - Limitált kiadás - Már csak néhány példányban elérhető

Átlagos értékelés: Nem értékelt
Szállítási díj: Ingyenes
Erzsébet körút Raktáron
Árkád Nincs készleten
Fejillat: Kávé akkord (Organikus olasz kávé)
Szívillat: Shisha/Aromás vízipipa (gyümölcs, dohány, kivi, sárgadinnye)
Alapillat: Nanah (tradicionális marokkói mentás zöld tea)
Űrtartalom
50ml
Illatcsalád
orientális, gourmand
78.500 Ft (61.811 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Ingyenes szállítás 25 000 forint felett.

Ingyenes szállítás 25 000 forint felett.

Rendeld meg még ma, és a következő munkanapon átadjuk a futárnak!

Rendeld meg még ma, és a következő munkanapon átadjuk a futárnak!

Több mint 2000 termék,<br> azonnal, raktárról.

Több mint 2000 termék,
azonnal, raktárról.

Leírás és Paraméterek

A Qahua Bunga 1. nyitánya nem cukrozott tejeskávé, hanem egy hihetetlenül mély, sötéten fekete, tetején bársonyos kávéhabbal (crema), mégis karcosan kiegyensúlyozott kávéillat, melybe, a frissen pörkölt nyers kávé élethű, kifejezetten száraz aromái vegyülnek.
Nem követ semminemű kávéházakhoz kötődő sztereotip gourmand-emlék illatot, valódi, erős pörkölt kávé aromáját élvezhetjük hosszú perceken keresztül.
A parfüm szívében kavargó kávéfoszlányok közé egyre intenzívebb, pikánsan gyümölcsös dohánylevelek aromái keverednek, kissé fellazítva a kompozíció textúráját.
Továbbra sem az ínyenc oldalukat mutatják a pörkölt kávészemek, a gyümölcsösre érlelt dohánylevelek inkább egy fűszeresen levegős minőséget adnak a bőrünkről felszálló akkordnak.
A kávé aromája továbbra is kavarog a levegőben, a komplex illat valamennyi hangjegye a kávé akkordját erősíti és kihangsúlyozza annak mélységét.
Szent barista-rituálé barátainkkal a napfényes teraszon, egy csésze ristretto mellett, a mindennapi gondok elillannak, és az intenzív koffeinköd feloldódik a marokkói  mentás zöld tea enyhén gyümölcsös, aromás illatában.
Egy középkori, XVI. század végi olasz legenda szerint az egyház számos tagja kifejezetten ellenezte a kávé fogyasztását, és a pápához fordultak, hogy tiltsa be az „ördög italát”. VIII. Kelemen pápa viszont nagy hódolója volt a kávénak, olyannyira, hogy amikor először megkóstolta, azt mondta: „Annyira finom ez a nedű, hogy bűn lenne, ha csak a pogányok ihatnák. A sátánt úgy gyűrhetjük le, ha áldásunkat adjuk a kávé fogyasztására, és igazi keresztény itallá tesszük”. Miután hivatalosan is rábólintott a kávézásra, a fekete nedű rövid idő alatt óriási népszerűségre tett szert Olaszországban, majd egész Európában. Az első európai kávéház 1624-ben, Velencében nyílt meg, La Bottega del Caffé néven.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!