Aqualis London Egoli Parfum 50ml
Ár:
118.000 Ft
(92.913 Ft + ÁFA)
Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
Szállítási díj: | Ingyenes |
Elérhetőség: | Raktáron |
Fejillat: Bolgár levendula, Brazíliai narancs, Tubarózsa, Indiai és arab jázmin
Szívillat: Gurjunbalzsam, Atlaszi cédrus, Szingapúri pacsuli, Ámbra
Alapillat: Haiti vetiver, Laoszi oud, Pézsma
|
Leírás és Paraméterek
Tátongó. Fényűző. Aranyozott.
Az Egoli nem más, mint Johannesburg zulu neve, ami azt jelenti: „arany hely”. A város történelmét és növekedését – mely során egy kis aranybányász településből a kontinens leggazdagabb városává lett – az arany tette jelentőségteljessé. Az Egoli az oud modern felfedezése, a folyékony aranyként ismert értékes gyanta extravagáns adagolásban és tökéletes harmóniában van a gyanták gazdag balzsamos édességével.
A Witwatersrand régió sziklái alatt megbúvó csillogó ásvány által ihletett palackban rejtőző Egoli azonnal az aranyfény benyomását kelti. Mézszerű gurjumgyantával és dúsan izzó ámbrával indít, szembehelyezkedve a vibráló édesnaranccsal. A fehér virágok lágy és finom érintése kiterjeszti ezt a ragyogó érzést a szívbe. A laoszi oud minden oldala felfedezhető: intenzíven füstös, meglepően gyümölcsös és állatias. A rengeteg földes vetiver és cédrus biztosítja az illat mélységét és karakterességét.
Az Egoli hagyományos anyagokat használ és modern módon kombinálja őket, így eredményezve egy magas színvonalú és csillogó illatot.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!